اولین دپارتمان خدمات سازمانی گل آرایی کشور عزیزمان
تهران , میدان توحید ، خ طوسی ، پ 100 ، واحد 3
شنبه-پنجشنبه : 10:00 - 16:00

مراسم بله برون بعد از مراسم خواستگاری برگزار می شود ، خانواده عروس از چند روز تا یک ماه وقت دارند که جواب‌شان را به خانواده داماد بدهند، اگر جواب مثبت بود، قرار این مراسم گذاشته می‌شود. که میزبان این مراسم خانواده عروس هستند و مهمانان این مراسم خانواده درجه یک هردو خانواه هستند که این مهمانی برای هردو خانواده مهم تلقی می شوند چون دو خانواده عروس و داماد می توانند بهتر از همدیگر شناخت داشته باشند . در این مراسم زمان گرفتن بله از عروس خانم است و بعد از مشخص شدن تاریخ ازدواج ، مهریه و .. حال نوبت میرسد به انگشتر نشان که آقای داماد باید تقدیم عروس خانم کند و خانواده داماد که برخی خانواده ها در این مراسم کیف و پارچه و .... نیز هدیه میدهند . بوی گل با مهم دانستن این مراسم سعی در با شکوه و خاص برگزار شدن این مراسم با گل آرایی بی نظیر  و مدرن و اروپایی که این گل آرایی بله برون می باشد شما را همراهی کند تا خانواده عروس در این روز بتوانند بهترین روز را در اذهان خانواده داماد به جای گذارند. دپارتمان گل آرایی بوی گل آماده است تا خدمات گل آرایی بله برون شما را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت برگزار کند.

 

خدمات گل آرایی بله برون
خدمات گل آرایی بله برون

این مراسم بدون گل و شیرینی امکان نداد ! شیرین خاص این مراسم کله قند است که شما می توانید با گل آرایی بله برو آن را تزئین کرده باشید را هدیه دهید ، دپارتمان گل آرایی بوی گل با تجربه چندین ساله در برگزاری مراسم بله برون می تواند بهترین تزئیین و در گل آرایی بله برون شما بهترین عملکرد را برای شما داشته باشد چرا که بله برون از مهمترین و خاص ترین روز ها برای عروس و داماد است و نیازمند یک برنامه ریزی دقیق می باشد  .

خدمات گل آرایی بله برون بوی گل کاملا باب سلیقه ی شما و تم رنگی است که شما می دهید و در صورتی که حتی شما چیزی مد نظر ندارید طراحان ما آماده هستند تا شما را راهنمایی کنند و تیم خدمات گل آرایی بله برون بوی گل آماده است تا کار خود را شروع کند .

پس همین الان با بوی گل تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید .