اولین دپارتمان خدمات سازمانی گل آرایی کشور عزیزمان
تهران , میدان توحید ، خ طوسی ، پ 100 ، واحد 3
شنبه-پنجشنبه : 10:00 - 16:00

خدمات گل آرایی عیدها و مناسبت ها

دپارتمان گل آرایی بوی گل با استفاده از برترین اساتید گل آرایی ایران و پرنسل آموزش دیده زیر نظر اساتید ما ، آمادگی ارایه انواع خدمات گل آرایی برای اعیاد و مناسبها هستند . مجموعه بوی گل با سابقه 10 ساله در زمینه خدمات گل آرایی و با هدف ترویج آموزش گل آرایی و تجهیز و برگزاری و ارایه خدمات انواع مناسبت ها و اعیاد شروع به کار کرده است و امروز پس از گذشت 10 سال آمادگی ارایه خدمات گل آرایی برای اعیاد و مناسبت ها به سازمان ها ، ارگان ها ، بانک ها ، برند ها ، کسب و کار ها ، مراکز تجاری و هتل هاست . ما با برگزاری صد ها پروژه گل آرایی بزرگ در جای جای ایران ، به نامی آشنا و معتمد نزد هموطنان تبدیل شده است .

از دیگر فعالیت های این مجموعه انجام پروژه های گل آرایی اکثر همایش های بزرگ کشور ، گردهمایی ها ، گل آرایی ضریح ، گل آرایی عروسی ها ، تالار ها ، باغ ها ، هتل ها و ... می توان نام برد .

در حال حاضر این موسسه به عنوان اولین مرکز تخصصی برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزش گل آرایی در ایران مشغول به فعالیت می باشد

همچنین با داشتن صد ها پرسنل آموزش دیده و مجرب آمادگی اجرای تمام پروژه های گل آرایی را دارد .

دپارتمان گل آرایی بوی گل با بهره مندی از لوکس ترین، به روز ترین و مرغوب ترین گل ها و تجهیزات و همچنین در با اختیار داشتن مجرب ترین و تخصصی ترین تیم اجرا خدمات گل آرایی ، افتخار دارد تا مجری صفر تا صد انواع همایش ها و مجالس شما باشد.

خدمات گل آرایی اعیاد و مناسبت ها

مشاوره خدمات گل آرایی اعیاد و مناسبت ها

مشاوره جهت انتخاب گل در مراسم و تناسب رنگ گل با تم مناسب و گردهمایی شما

گل آرایی عید مبعث

گل آرایی کریسمس

گل آرایی ولنتاین

گل آرایی شب یلدا یا گل آرایی شب چله

گل آرایی ضریح و گل آرایی عید غدیر خم

گل آرایی عید سعید فطر

گل آرایی هفت سین و گل آرایی عید نوروز

گل آرایی عید سعید قربان