اولین دپارتمان خدمات سازمانی گل آرایی کشور عزیزمان
تهران , میدان توحید ، خ طوسی ، پ 100 ، واحد 3
شنبه-پنجشنبه : 10:00 - 16:00

خدمات گل آرایی تالار و گل آرایی عمارت بوی گل

بوی گل با سابقه ی چندین ساله در خدمات گل آرایی تالار و گل آرایی عمارت می تواند شما را در این امر کمک کند چرا که بوی گل با آموزش دانشجویانی زیر نظر اساتید مجرب و با تجربه تیمی را که تجربه چندین ساله دارد در اختیار شما قرار می دهد تا شما بتوانید با سلیقه ی خود گل آرایی را با مبالغ پیین انجام دهید .  قابل ذکر است که گل آرایی در فصول مختلف متفاوت است و تیم بوی گل دارای طراحان دکوراسیون مطرح کشور است که این طراحان در اختیار شما قرار می گیرند و شما میتوانید با به اشتراک گذاری نظرات خودتان به طراحان و تایید طرح آنان شبی زیبا و خاطر انگیز را برای خود و دیگران رقم بزنید .

خدمات گل آرایی تالار عروسی یا گل آرایی عمارت  به عواملی وابسته است که شامل : فصل برگزاری عروسی ، سلیقه عروس و داماد و همچنین میزابن بوجه در نظر گرفته شده برای گل آرایی تالار عروسی . بوی گل با استفاده از تجربه زیبادی که دارست خوشبختانه همیشه شاهد لبخند مشتریان خود بوده است چرا که با کمتر از بوجه مشتری ، از آنچه که بهترین بود استفاده کرده و لبخند را به عروس و داماد هدیه کرده .

گل آرایی جایگاه عروس و داماد

  • جایگاه عروس و داماد مرکز توجه است و همیشه در عکس ها به یادگار می ماند پس باید در به گل آرایی این جایگاه توجه بسیاری کرد ، خیلی ایده هایی است که می شود این قسمت را به زیبایی گل آرایی کرد مثلا میتوانید به جای استفاده از لوستر کریستال از لوستر گل با گل آرایی به سبک اروپایی استفاده کنید . قابل ذکر است بوی گل تنها مرکز تخصصی به سبک اروپایی است و کلیه کارمندانش دارای مدارک بین الملی گل آرایی هستند 

گل آرایی میز شام

  • میز شام جایی است که مردم شما را می سنجند و میتوانید با استفاده گل آرایی زیبا و مدرن یک میز شام رویایی را بچینید و مهمانانتان را متعجب کنید .

 این را از ما بخاط داشته باشید که برای اینکه بخواهید بهترین باشید و بهترین‌ها را در اذهان به خاطر بگذارید از مراسم عروسیتانباید خلاقیت را در همه ی کارهایی که میخواهید انجام دهید شریک کنید . اگر می‌خواهید مراسم عروسیتان با همه فرق داشته باشد، باید کارهایی بکنید که بقیه در عروسی خود انجام ندهند تا وجه تمایز مراسم شما با بقیه باشد و بتوانید حسابی مهمانان را به هیجان بیاورید.

یکی از کارهایی که میتوانید انجام دهید :

دادن یادبود یا گیفت عروسی به مهمانان است، البته زمانی این یادگاری جالب است و مهمانان آن را حتماً نگه می‌دارند که چیزی اختصاصی از خودتان برای آنها داشته باشید، مثل یک نوشته که پر از صمیمیت باشد . میتوانید این نوشته ها را به صندلی هر فرد بچسبانید تا زمان ورود آن را بردارند. 

یکی دیگر از کارهایی که می‌توانید بکنید این است که به جای اینکه یک کیک بزرگ برای تمام مهمان‌ها سفارش دهید، تعدادی کیک کوچک برای میزها انتخاب کنید. البته این کیک‌ها می‌توانند ساده باشندتا هزینه زیادی نداشته باشند و دور این کیک ها را با استفاده از گل آرایی و برگ آرایی به شکل حلقه درست کنید.

سادگی همیشه زیبا است. اگر یک مکان ساده برای خود انتخاب کنید که خیلی تجملاتی نباشد همه احساس راحتی بیشتری در آن خواهند داشت. با تزئینات می‌توانید آن را بیارایید.

خدمات گل آرایی عمارت عروسی

خدمات گل آرایی تالار عروسی

 خدمات گل آرایی عمارت و تالار عروسی