اولین دپارتمان خدمات سازمانی گل آرایی کشور عزیزمان
تهران , میدان توحید ، خ طوسی ، پ 100 ، واحد 3
شنبه-پنجشنبه : 10:00 - 16:00

زیبایی نو عروس و مهمانان ، گل برای همه

دپارتمان خدمات گل آرایی بوی گل ، آماده ارایه خدمات گل آرایی اکسسوری عروس را به صورت گسترده برای تمامی خانم های حاضر در مجلس عروسی است که منجر به هرچه با شکوه تر برگزار شدن مجلس شما خواهد شد . شما می توانید برای تمامی مهمان های خانم حاضر در عروسی دستبند یا تاج گل در نظر بگیرید تا خاص ترین عروسی را برگزار کنید . لازم به ذکر است با توجه به مقدار گل مصرفی گل آرایی اکسسوری عروس این آیتم با هزینه بسیار مناسب در دپارتمان گل آرایی بوی گل قابل انجام است . نمونه هایی از کار های تیم تشریفات گل آرایی بوی گل را می توانید زیر همین توضیحات مشاهده بفرمایید . گل آرایی اکسسوری عروس را به بوی گل بسپارید .

 

گل آرایی انواع تاج گل عروس

تاج گل عروس یکی از زیباترین اکسسوری های عروس خانم است که امکان خشک کردن و نگهداری آن در یک قاب نیز امکان پذیر است . این اکسسوری با هنرنمایی گل آرا هایمان به طرز باورنکردنی عروس خانم شما را دلبر می کند و هوش از سر مهمانان می برد . این اکسسوری با استفاده از گل های مینیاتوری ، میوه ها ، دونه های فصلی و توت ها ساخته می شود . برای تهیه این اکسسوری کافیست با کارشناسان بوی گل تماس بگیرید تا در اسرع وقت خدمات گل آرایی اکسسوری عروس را به شما پیشنهاد و مشاوره دهند .

گل آرایی اکسسوری عروس
خدمات گل آرایی اکسسوری عروسی
خدمات گل آرایی اکسسوری عروسی
گل آرایی اکسسوری عروس
اکسسوری عروس
اکسسوری عروس

سنجاق هایی از جنس گل

بهترین روز زندگی شما بدون شک ، روز ازدواج شما است که جلوه های عاشقانه در این مراسم در چشمان تازه عروس و داماد موج می زند و چه زیبا اگر سنجاق هایی از جنس گل های طبیعی در مو های شما ، معجزه عشق و زیبایی را نمایان کند . خدمات گل آرایی اکسسوری عروس بوی گل می تواند اگر به تاج گل علاقه نداشته باشید با استفاده از گل های ریز و مینیاتوری ، خالق زیبا ترین سنجاق های هستی باشیم تا بتوانیم به زیبایی هرچه بیشتر مجلس عروسی شما کمک کرده باشیم .

انواع خدمات گل آرایی اکسسوری عروس

ما با دارا بودن بیش از صد گل آرا زبده و حرفه ای که زیر نظر بهترین اساتید داخلی و خارجی کشورمان  آموزش دیده اند آمادگی ارایه انواع خدمات گل آرایی اکسسوری عروس هستیم به طوری که می توانید بهترین کیفیت را در کنار ارزان ترین قیمت بدست آورید . ما در ابتدا مدرسه گل آرایی بوی گل بوده ایم و در حال حاضر توانایی انجام تمامی پروژه های مرتبط با گل آرایی را هستیم و مفتخریم که در حال حاضر اکثر برند های عروسی از جمله عمارت های بزرگ تهران و شهرستان ها با ما در ارتباط هستند . در صورتی که علاقه مندید که یک عروسی بزرگ و باشکوه برگزار کنید ، ما آمادگی ارایه انواع خدمات گل آرایی مجلس عروسی یا گل آرایی اکسسوری عروس شما هستیم .

گل آرایی اکسسوری عروس

سنجاق سینه داماد

این اکسسوری کوچک به شکل یک دسته گل در سایز بسیار کوچک یا سنجاقی دیزاین شده با گل های مینیاتوری تهیه شده است . معمولا این اکسسوری از یک یا دو گل مینیاتوری و کوچک ساخته می شود همچنین ممکن است پوشیده از برگ ها و میوه های تزیینی باشد . خدمات گل آرایی اکسسوری عروس بوی گل در این مرحله اکسسوری توسط پدر عروس ، پدر داماد و داماد استفاده می شود .

مچ بند عروس

مچ بند عروس یک گل آرایی اکسسوری عروس کوچک و بر گرفته از شکوفه های گل مینیاتوری است که به طور سنتی در اطراف مچ خانم ها ، استفاده می شود . این اکسسوری بیشتر توسط عروس ، مادر داماد و مادر عروس ، ساقدوش ها و مهمانان ویژه استفاده می شود .

گل آرایی اکسسوری عروس

انگشتری از جنس طبیعت

انگشتر عروس یکی از زیبا ترین و دشوار ترین گل آرایی ها به حساب می آید زیرا گل آرا های ما با استفاده از میکروسکوپ و پنس های ویژه ، انگشتر هایی لاکچری از جنس طبیعت را برای شما خلق می کنند . مشتریان ما می توانند این اطمینان را داشته باشند که خاص ترین و جذاب ترین انشگتر عروس با توجه به رنگ لباس و تم عروسی ، دریافت می کنند . این شاهکار هنری عروسی را به ما بسپارید تا هیجان انگیز ترین روز زندگیتان را تجربه کنید . خدمات گل آرایی اکسسوری عروس خود را به بوی گل بسپارید.

تل عروس

تل های عروس می تواند مرز های زیبایی را برای عروس خانم شما جابجا کند . این تل ها با استفاده از سیم های مخصوص و سایز سر عروس خانم شما ساخته می شوند . با استفاده از این تل ها قطعا می توانید جذاب ترین عروس مجلس عروسی خودتان باشید . برای سفارش تل عروسی کافیست تا با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید .

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید .
مشاوره رایگان و ثبت سریع سفارش