اولین دپارتمان خدمات سازمانی گل آرایی کشور عزیزمان
تهران , میدان توحید ، خ طوسی ، پ 100 ، واحد 3
شنبه-پنجشنبه : 10:00 - 16:00
خدمات گل آرایی عروسی
خدمات گل آرایی عروسی

گل آرایی انواع دسته گل عروس

خدمات گل آرایی دسته گل عروس در دپارتمان بوی گل با فراهم سازی صد ها گل آرا حرفه ای  ، آماده خدمت رسانی به شما بزرگوران است . تیم گل آرایی تشریفات بوی گل زیر نظر بهترین اساتید گل آرایی اروپایی و ایرانی آموزش دیده اند و توانایی انجام هر نوع خدمات گل آرایی دسته گل عروس را دارا می باشند . ما به شما تضمین بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت را  می دهیم . کافیست به ما اعتماد کنید . ما می توانیم دسته گل عروس مورد نیازتان را با تم عروسی خود و سایز مورد نظرتان گل آرایی کنیم . این تنها بخشی از خدمات دسته گل عروس ما است . شما می توانید در سبک های مختلف مانند مدرن ، روستیک ، وحشی ، آبشاری و توپی سفارش کار ثبت کنید و در سریع ترین زمان ممکن دسته گل عروس خود را تحویل بگیرید .

دسته گل عروس بر روی سازه های فانتزی

ما توانایی ایجاد دسته گل عروس را در هر سایز و شکل خاصی را داریم زیرا ما اعتقاد داریم گل آرایی یک هنر است و ما با بهره گیری از این هنر زیبا ، خالق اعجاب برانگیز ترین دسته گل عروس هستیم و می توانیم با بهره گیری از خلاقیتمان کاری منحصربفرد را برایتان انجام دهیم . تمامی دسته گل های عروس ما با بهره گیری از خلاقیت و الهام از عناصر طبیعت است بنابر این در هر گل آرایی دسته گل عروس ، یک داستان اعجاب برانگیز داریم . سناریو نویس هایمان با قلمی از جنس گل آماده روایت داستان عروسی شما هستند همانطور که می پسندید ؛ خاص و رویایی

 

در نهایت آمادگی داریم تا دسته گل های عروس خاص شما را خشک کرده و در قابی برای همیشه ماندگار کنیم تا این لحظات زیبا و تکرار نشدنی را مستند کرده و به یادگار بگذارید . چه چیز زیبا تر از دسته گل عروس مراسمتان !

خدمات گل آرایی عروسی
خدمات گل آرایی دسته گل عروس

دسته گل عروس اروپایی

دسته گل عروس اروپایی امروزه بسیار طرفدار دارد به خصوص اگر مخاطب آن نو عروسانی خوش سلیقه و مدرن باشند . در دسته گل های عروس اروپایی در حال حاضر بیشتر از سبک رستیک استفاده می شود . سبک رستیک به عبارتی استفاده از عناصر طبیعت و روستایی برای شکل گیری یک دسته گل زیباست . در سبک رستیک از متریال های چوبی ، میوه های خشک شده ، برگ های خاص و گل های فانتزی استفاده می شود . بنابر این اگر به دنبال استفاده از یک دسته گل عروس اروپایی هستید حتما باید عاشق طبیعت و مناظر آن باشید . در کنار استفاده از متریال های طبیعی می توان از سازه های خاص برای ساخت دسته گل اروپایی نیز استفاده کرد . گل آرا های بوی گل با بهره گیری از آخرین متد های ساخت سازه های اروپایی ، آماده آموزش هرچه بهتر این آموزش ها هستند . بنابر این دپارتمان خدمات گل آرایی بوی گل آماده ارایه انواع دسته گل عروس فانتزی است .

بعضی از نمونه کار ها

در اسلایدر روبرو می توانید بعضا تعدادی از دسته گل های عروسی که توسط گل آرا های ما گل آرایی شده اند را مشاهده کنید . برای سفارش دسته گل عروس و دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان بوی گل تماس بگیرید .

مطالبی که شما قبل از سفارش دسته گل عروس خود باید بدانید .

می بایست قبل از تماس با دپارتمان خدمات گل آرایی بوی گل مطالبی را درباره انواع دسته گل عروس ، سبک ها ، استایل ها ، رنگ بندی ها و ... بدانید ما سعی کرده ایم در مقالات خود به تمامی این موارد اشاره کنیم تا با اطلاعات بیشتری بتوانید دسته گل عروس خود را انتخاب کنید . پس لطفا چند دقیقه از وقت خود را برای خواندن این مطالب صرف کنید .

چگونه یک دسته گل عروس خاص برای مجلس عروسی انتخاب کنیم ؟