گل آرایی ماشین عروس

رزرو تالار یکی از کارهایی است که باید در ابتدای لیست برنامه ریزی جشن عروسی قرار بگیرد. انتخاب ماشین عروس و گل آرایی آن هرچند از اهمیت بالایی برخوردار است اما در انتهای لیست برنامه ریزی قرار دارد. شاید انجام اینکار بر عهده ی آقا داماد باشد اما نظر و سلیقه عروس خانم بیشترین نقش را در انتخاب ماشین عروس و نوع گل آرایی دارد و تصمیم نهایی طبق نظر او انجام می شود.ماشین عروس نیز نقش مهمی را در مراسم شما دارد زیرا در عکس و فیلم عروسی مانند ستاره ای درخشان است و جلوه ای خاص را به آن می بخشد .

به چه نوع ماشین عروسی علاقه مندید ؟ شخصی یا اجاره ای ؟

گل آرایی ماشین عروس

مطمئنا انتخاب ماشین شما هزینه کمتری دارد و هم قابل اطمینان تر است . زیرا از سالم بودن آن مطلع هستید.استفاده از ماشین آشنایان نیز دردسرهای خودش را دارد مانند :

انواع خط و خش که ممکن است بر اثر اتفاقات مختلف به ماشین وارد شود .

اما اگر شما به دنبال ماشین های خاص هستید یا دنبال اجاره ماشین عروس می باشید ، باید بدانید که کار کمی سخت تر است زیرا هزینه ی بالایی دارد و باید سند یا سفته ای با مبلغ قابل توجه ای را به موسسات تحویل دهید چون اصولا ماشین های گران قیمتی هستند در صورت آسیب رسیدن به ماشین باید خسارت زیادی بپردازید.

نکاتی که در مورد اجاره ماشین عروس باید به آن توجه داشته باشید این است که؛ طبق قوانین موسسات کرایه اتومبیل اجاره خودرو به دو صورت ساعتی و روزانه انجام می شود .اگر به صورت ساعتی ماشین را اجاره کردید حتما چندساعتی را برای تاخیر در ساعت تحویل  مد نظر داشته باشید که به دلیل دیرکرد دچار استرس و نگرانی نشوید .

ماشین عروس کلاسیک

گل آرایی ماشین عروس

یکی از شیوه هایی که باعث متمایز شدن مراسم شما می شود انتخاب ماشین عروس های قدیمی و کلاسیک است.انواعی از این ماشین ها عبارت است از فولکس های قورباغه ای،پیکان های قدیمی،جیپ  و شورلت و ….

چند نکته ای که در این باره حائز اهمیت است عبارتند از؛کنترل کردن ماشین از لحاظ فنی،نوع تزئین و گل آرایی ماشین عروس انجام شده نیز باید کلاسیک انتخاب شود یعنی اینطور نیست که ماشین عروس ما کلاسیک باشد اما نوع گل آرایی آن مدرن انجام شود.

لاکچری پسند هستید ؟ پس انتخاب راننده را فراموش نکنید .

گل آرایی ماشین عروس

یکی از نکاتی که بسیار مهم است و می توانید با کمک آن مراسم عروسی خود را شیک تر برگزار کنید داشتن راننده است البته شما باید با توجه به نوع ماشین عروس انتخابی به داشتن راننده اقدام کنید یعنی اگر ماشین عروس انتخابی گران قیمت است میتوانید با داشتن راننده کمی از مسئولیت های خود را کاهش دهید و در کنار عروس خانم از مراسم عروسی خود لذت ببرید.اما در صورت داشتن ماشین کللاسیک بهتر است راننده خودتان باشید زیرا اینگونه ظاهر بهتری دارد.

نکته ای در مورد تمیز کردن گل آرایی ماشین عروس !

تزیین ماشین عروس

هنگام کندن تزئینات و گل ها از روی ماشین عروس مواظب چسب های استفاده شده باشید تا آسیبی به بدنه ی اتومبیل و رنگ آن نرساند خصوصا اگر ماشین اجاره ای است.پس در مورد تمیز کردن ماشین صبر و حوصله به خرج دهید .

رنگ ماشین عروس !

تزیین ماشین عروس

این مسئله تا حدودی سلیقه ای است اما نکته ای که باید به آن توجه کرد نوع گل آرایی آن است که حتما باید با رنگ ماشین همخوانی داشته باشد،مثلا علاوه بر رنگ سفید که عامه و زبانزد است رنگ مشکی نیز جلوه ای خاص را نمایان می کند در صورتی که برای تزئین و گل آرایی حتما از رنگ های روشن استفاده کنید.

مدل لباس عروس

مجلس عروسی

یکی از مسائل قابل توجه در انتخاب ماشین عروس مدل لباس عروس است یعنی اگر لباس شما تور بلندی دارد یا پف زیادی دارد بهتر است ماشین جا دار تری انتخاب کنید تا لباس شما به هم نریزد.

شیوه گل آرایی ماشین عروس

گل آرایی ماشین عروس

اکثریت تزئینات ماشین عروس با استفاده از گل انجام می شود این بدین معنا است که باید به فصل برگزاری عروسی توجه کرد تا گل های ما شادابی خود را تا بیشترین زمان ممکن حفظ کنند و پژمرده نشوند.

امروزه بحث ساقدوش ها خیلی مطرح شده است در این باره نیز می توانید نوع گل آرایی ماشین عروس را متناسب با دسته گل عروس خانم و ساقدوش ها هماهنگ کنید تا زیبایی بیشتری داشته باشد.

گل آرایی ماشین عروس تا حدودی  بستگی به سلیقه ی شما دارد یعنی اینکه شما انتخاب می کنید ماشین عروستان پر گل باشد یا خیر! البته این موضوع را هم باید ذکر کنم که تعداد گل ها بستگی به بودجه شما و نوع ماشین انتخابی دارد ؛ یعنی برای ماشین هایی از نوع کلاسیک بهتر است از مدل های ساده تر استفاده کنید تا ظاهر ماشین شما کاملا نمایان شود .

اگر گل آرایی ماشین عروس برایتان از اهمیت بالایی برخوردار است و حاضر به پرداخت هزینه های بالایی هستید می توانید از گل های زیبای لیلیوم و ارکیده که به نسبت گل های رز،مریم و زنبق گران قیمت تر هستند استفاده کنید.

تزیینات متنی

تایپوگرافی ماشین عروس

یکی از روش های تزیین که باعث متمایز شدن ماشین عروس شما می شود استفاده از تزیینات متنی و برچسب های خاص است.

تزیین با استفاده از تور و روبان ، مخالف یا موافق؟

تزیین ماشین عروس با ربان

 

در گذشته ای نه چندان دور برای تزیین ماشین عروس استفاده زیادی از تور و روبان و پاپیون می شد ، مدتی این نوع از تزیینات کنار گذاشته شد اما دوباره امروزه از آن به شکلی مدرن استفاده می شود .البته باید ذکر شود که ترکیبی از تور و روبان با گل انجام میشود و از آن به عنوان عنصری تنها استفاده نمی شود . یکی از مزایای آن در فصل گرما است که از پژمرده شدن گل جلوگیری می کند .

آویز های پر سر و صدا

ماشین عروس فانتزی

یکی از روش هایی برای تزیین ماشین عروس که خیلی پر کاربرد نیست اما جلوه ای بامزه دارد استفاده از قوطی های رنگی و پر سر و صدا یا آویز های گل  است . به عنوان مثال برای اتومبیل های کلاسیک می توانید از قوطی های رنگی استفاده کنید و با روبان به سپر ماشین متصل کنید.

تزیینات بادکنکی

ماشین عروس کلاسیک

برای تزیینات ماشین عروس خصوصا در روز فرمالیته می توانید از بادکنک های رنگی روی ماشین عروس یا پر کردن داخل آن استفاده کنید که ظاهری بامزه را به وجود می آورد . اگر ذکر شد که در روز فرمالیته بدین منظور است که اصولا عروس خانم ها و آقا داماد ها ترجیح میدهند روز عروسیشان شیک برگزار گردد و یک سری ایده های بامزه را برای روز فرمالیته اجرا میکنند .

تزیینات فانتزی

تزیین ماشین

زوج های کمتری هستند که به تزیینات فانتزی علاقه مند باشند ، در این صورت میتوانند از عنصر های دلخواه و ایده های خود استفاده کنند . مانند استفاده از وسیله هایی که برای عروس خانم و آقا داماد خاطره  انگیز باشد .

سخن آخر

مطمئنا شب عروسی هر کسی از مهمترین شب های زندگی او خواهد بود چه عروس خانم و چه آقا داماد تمام تلاش خود را می کنند که این شب به بهترین شکل ممکن برگزار شود مسئله ای که قابل ذکر است این موضوع است که ماشین عروس و نوع گل آرایی آن دلیلی بر خوشبختی شما نیست.