اولین دپارتمان خدمات سازمانی گل آرایی کشور عزیزمان
تهران , میدان توحید ، خ طوسی ، پ 100 ، واحد 3
شنبه-پنجشنبه : 10:00 - 16:00

گل آرایی شب کریسمس خانه شما

ابتدا ورود شما رو به صفحه گل آرایی برای کریسمس خوش آمد می گوییم . دپارتمان گل آرایی بوی گل برنامه های ویژه ای برای جشن و پایکوبی شما در زمان کریسمس تدارک دیده است . قطعا شما هم به مانند خیلی از متشریانمان علاقه مند به گل آرایی درخت کریسمس یا گل آرایی لابی خانه هایتان هستید یا شاید علاقه مندید ، یک حلقه گل زیبا را در ورودی اتاق قرار دهید پس با ما همراه باشید .

دپارتمان گل آرایی بوی گل با بهره گیری از پرسنل آموزش دیده زیر نظر اساتید اروپایی و برترین اساتید ایرانی ، آمادگی ارایه خدمات گل آرایی را برای شما داراست .

ما با استفاده از سازه های بزرگ اروپایی می توانیم یک درخت کریسمس با گل های طبیعی و با الهام از نماد و عناصر کریسمس برای شما تدارک ببینیم .

گل آرایی درخت کریسمس
گل آرایی کریسمس
گل آرایی درخت کریسمس

گل آرایی درخت کریسمس شما

گل آرایی درخت کریسمس و گل آرایی شب کریسمس تخصص ماست . ما می توانیم برای لابی خانه شما یک درخت کریسمس با گل های طبیعی گل آرایی کنیم تا شکوه و زیبایی درخت کریسمس شما را دو چندان کند .

ما با بهره گیری از گل آرایی زمستانی و ایجاد رنگ های شاد ، کریسمس را به خانه هایتان می آوریم علاوه بر آن می توانیم با ایجاد سازه های بزرگ و بهره گیری از خلاقیت ، یک کار اروپایی و فراتر از انتظار تقدیمتان کنیم .

در صورتی که علاقه مندید روح تازه ای در خانه خود ایجاد کنیم با کارشناسان بوی گل تماس بگیرید

 

گل آرایی کریسمس ویژه کسب و کار ها

شاید شما هم به دنبال دمیدن روح تازه ای در کسب و کارتان باشید و قصد دارید یک کار ویژه در مغازه ، هتل ، مرکز تجاری و ... انجام دهید تا بتوانید نظرات مخاطبانتان را جذب کنید و آن را ها متقاعد به بازدید از برند یا کسب و کارتان از طریق یک شاهکار هنری کنید . قطعا گرفتن یک عکس یادگاری با همان سازه اروپایی که الهام گرفته از گل آرایی اروپایی کریسمس است می تواند برند شما را  در شبکه های اجتماعی تقویت ببخشد ، زیرا تمامی تصاویر گرفته شده توسط مشتریانتان به صورت زنجیره ای در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود و تبلیغی رایگان برای برند شماست . قطعا هیچ چیز به اندازه شاهکار هنری که با استفاده از گل آرایی تزیین شده ، ذوق و شوق مشتریانتان را تهیج نمی کند . در صورتی که نمی دانید از کجا باید این همکاری را شروع کنید همین الان با دپارتمان گل آرایی بوی گل تماس گرفته و پروژه گل آرایی درخت و خانه خود را برای کریسمس برون سپاری کنید .

گل آرایی کریسمس
همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید و پروژه خود را برون سپاری کنید . ما آماده خدمت رسانی و انجام پروژه گل آرایی شما به نحو احسنت هستیم .