اولین دپارتمان خدمات سازمانی گل آرایی کشور عزیزمان
تهران , میدان توحید ، خ طوسی ، پ 100 ، واحد 3
شنبه-پنجشنبه : 10:00 - 16:00

گل آرایی عید باشکوه سعید قربان ویژه عروس و داماد ها

خیلی از مشتریان خدمات گل آرایی بوی گل را کسانی تشکیل داده اند که از آداب و رسوم قدیمی پیروی می کنند . یکی از این آداب را می توان تقدیر از نوعروس ( نامزد یا تازه عقد شده ) دانست که در عید سعید قربان ، داماد یا خانواده داماد هدیه ای را برای عروس خانم تهیه می کنند . ما در دپارتمان خدمات گل آرایی بوی گل با تهیه انواع باکس ، سبد ، دسته گل های ویژه به استقبال این عید زیبا می رویم . این خدمات ویژه تازه عروس و داماد های عزیز است . قابل ذکر است که بوی گل تخیفاتی را برای تازه عروسان در نظر گرفته است .

بنا بر رسم و رسومات ما ایرانیان در اعیاد مختلف به خصوص عید قربان ، خانواده داماد برای خانواده عروس عیدی می برند و رسم و رسومات عیدی دادن در هر شهری متفاوت است ولی معمولا از دسته گل های خاص و سبد گل هایی تزیین شده به سبک روستیک ، که از هدایا در این سبد و باکس ها استفاده می شود .

خدمات گل آرایی بوی گل
گل آرایی عید سعید قربان

گل آرایی عید زیبای سعید قربان ویژه کسب و کار ها ، برند ها ، سازمان ها ، هتل ها ، مراکز خرید و ...

شاید شما هم به مانند ما ذهنی خلاق دارید و قصد دارید در عید سعید قربان یک برنامه ویژه در هتل یا پاساژ خود داشته باشید . قطعا استفاده از گل آرایی برای نمایش و یادآوری این عید به همه مسلمانان و ایجاد فضایی نشاط آور می تواند بسیار تاثیر گذار باشد .

دپارتمان خدمات گل آرایی بوی گل با استفاده از پرسنل آموزش دیده در آموزشگاه گل آرایی بوی گل و بهره مندی از آخرین متد های گل آرایی اروپایی امکان گل آرایی اروپایی هتل یا پاساژ شما را فراهم کرده است .

در صورتی که قصد دارید مراسمی ویژه در عید سعید قربان بگیرید ما پیشنهاد های فوق العاده ای داریم ! ما با استفاده از نماد های عید سعید قربان ورودی مراسم یا جایگاه شما را به شکل بسیار خارق العاده ای گل آرایی می کنیم .

فرض کنید سازه ای با استفاده از نماد گوسفند که بیرون آن با استفاده از گل های خاص گل آرایی شده باشد ... قطعا مخاطبان شما را تحث تاثیر قرار خواهد داد و آن ها اقدام به عکاسی با آن سازه و اشتراک تصاویر آن در شبکه های اجتماعی خواهند کرد.

این فرصتی است تا بیش از پیش نسبت به گل آرایی اهمیت بدهید تا بتوانید برند خودتان را در فضای مجازی به اشتراک بگذارید .

 

همین حالا برای گل آرایی عید سعید قربان و بهره مندی از آخرین متد های گل آرایی تماس بگیرید .