اولین دپارتمان خدمات سازمانی گل آرایی کشور عزیزمان
تهران , میدان توحید ، خ طوسی ، پ 100 ، واحد 3
شنبه-پنجشنبه : 10:00 - 16:00

گل آرایی عید سعید فطر برای دید و بازدید ها

در قرآن به هیچ روزی به اندازه روز عید سعید فطر تاکید نشده است . در این روز خداوند مسلمانان را به رقص و پایکوبی و شادی و تقسیم ثروت توصیه کرده است لذا دپارتمان گل آرایی بوی گل با بهره گیری از خلاقیت و ابتکار هنرجویان خود برنامه ای ویژه را برای شما تدارک دیده است . علاقمندان به گل می توانند با بهره گیری از انواع سبد گل ، باکس گل ، پایه گل یک طبقه و چند طبقه و ... که هر کدام نمادی از این روز زیباست ، عید سعید فطر را جشن بگیرند .ما به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که به دنبال دید و بازدید در این عید زیبای مسلمانان هستید حتما به همراه خود یکی از انواع سبد گل ، باکس گل را انتخاب کرده و به عنوان هدیه ، عشق و علاقه خود را نشان دهید .

گل آرایی عید سعید فطر
گل آرایی عید سعید فطر | Eid al-Fitr flower arrangement

گل آرایی عید سعید فطر ویژه کسب و کار ها

شاید شما هم به مشتریان خود اهمیت می دهید ! علاقه مندید تا با جشن گرفتن مناسبت ها سعی در افزایش روحیه و انرژی آن ها کنید . ممکن است قصد داشته باشید جشنی برای کارکنان سازمان خود به شکل یک رویداد برای عید سعید فطر بگیرید ! شاید هم گردهمایی از معروف ترین هنرمندان ، بازیگران ، فوتبالیست ها و حتی سلبریتی ها ... می خواهید انرژی گل ها و خلاقیت برند یا ارگان و سازمانتان را به رخ بکشید . پس نگران نباشید دپارتمان گل آرایی بوی گل با الهام گرفتن از نماد و عناصر عید سعید فطر گل آرایی ویژه ای را برای شما تدارک دیده است . ما می توانیم با بهره گیری از سازه های غول پیکر اروپایی زیبایی دو چندانی به مراسم های شما بدهیم به طوری که تصاویر مراسم شما آوازه شبکه های اجتماعی شود . ما در دپارتمان گل آرایی بوی گل ، سازه های اروپایی را ابتدا طراحی و سپس پیاده سازی می کنیم ، ما به شما نوید یک اثر هنری به مانند نقاشی زیبا می دهیم تا بتوانید همه را شگفت زده کنید اگر مصمم به این کار هستید همین حالا با کارشناسان بوی گل ارتباط برقرار کنید .

همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید و پروژه خود را برون سپاری کنید . ما آماده خدمت رسانی و انجام پروژه گل آرایی شما به نحو احسنت هستیم .