اولین دپارتمان خدمات سازمانی گل آرایی کشور عزیزمان
تهران , میدان توحید ، خ طوسی ، پ 100 ، واحد 3
شنبه-پنجشنبه : 10:00 - 16:00
گل آرایی عید نوروز و هفت سین

یکی از زیبا ترین رسوم ما ایرانیان عید نوروز است . قطعا همه ما ایرانیان دوست داریم که سفره هفت سین زیبایی رو داشته باشیم تا بتوانیم با عکاسی از آن ، لحظات زیبای آن را به یادگیر بسپاریم  . دپارتمان گل آرایی بوی گل با کمک تیم طراحی گل خود ، آمادگی دارد تا گل آرایی هفت سین شما را نحو احسنت انجام دهد  . تا به امروز بسیاری از هفت سین های هتل ها ، مراکز تجاری بزرگ ، خانه های ایرانیان عزیزمان را گل آرایی کرده ایم . ما آمادگی این رو داریم تا ابتدا طراحی کنیم سپس آن را پیاده سازی کنیم . لازم به ذکر است دپارتمان گل آرایی بوی گل شامل افرادی آموزش دیده زیر نظر مدرسه گل آرایی بوی گل است که با تمامی تکنیک های بروز و مدرن گل آرایی اروپایی آشنایی دارند و آمادگی دارند با ایجاد سازه های خاص اروپایی ، با شکوه ترین گل آرایی را برایتان به ارمغان بیاورند .

گل آرایی هفت سین تجاری

تا به حال اندیشیده اید ، چطور می توانید از طریق عید نوروز برندتان را ارتقا دهید ؟

دپارتمان گل آرایی بوی گل با استفاده از طراحی گل و استفاده از عناصر و ساختار مختلف از جمله برگ ، مواد بازیافتی ، سازه و ...  این توانایی را دارد تا با سازه های بزرگ و اروپایی ، کاری خلاقانه و با شکوه برای شما انجام دهد .

این سازه ها ابتدا در دپارتمان بوی گل روی نرم افزار های ویژه طراحی می شوند و در مرحله بعدی با استفاده از تیم امکان سنجی  که آخرین مهارت های گل آرایی اروپا را فرا گرفتند ، چک می شود و در نهایت با گل هایی که شما سفارش می دهید برایتان ساخته می شود .

درحال حاضر بیشتر برای برند های بزرگ ، مراکز تجاری ، هتل ها ، بانک ها ، ارگان و سازمان ها ، پارک های بزرگ ، خانه های لاکچری انجام می شود اما امکان ارایه برای هر نوع کسب و کاری را داراست .

لازم به ذکر است تمامی این سازه ها از 0 تا 100 توسط ما طراحی می شود و هر بار طراحی خاص خود را خواهد داشت .

حال تصور کنید مخاطبان شما با یک شاهکاری هنری روبرو شوند ؟! قطعا اولین کاری که آن ها خواهند کرد ، تهیه تصاویری با سازه های خارق العاده شماست که قرار است در بستر شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شوند و در نهایت با برند شما آشنا می شوند .

حتی بعضا برای گرفتن عکس با این سازه ها مراجعه می کنند . برای گرفتن اطلاعات بیشتر درباره سازه های اروپایی هفت سین بوی گل با کارشناسان ما تماس بگیرید

 

 

گل آرایی عید نوروز
گل آرایی هفت سین

گل آرایی هفت سین خانه های شما به شکل خلاقانه

امروزه نقش سازه های اروپایی در گل آرایی جهان بسیار حائز اهمیت است و دپارتمان گل آرایی بوی گل به عنوان اولین مدرسه گل آرایی درحال حاضر این خدمات را به علاقه مندان ارایه می دهد . شما می توانید با استفاده از گل آرایی هفت سینی منحصربفرد در خانه داشته باشید و  تصاویر گرفته شده در عید نوروز خود را به یاد ماندنی کنید .

همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید و پروژه خود را برون سپاری کنید . ما آماده خدمت رسانی و انجام پروژه گل آرایی شما به نحو احسنت هستیم .