اولین دپارتمان خدمات سازمانی گل آرایی کشور عزیزمان
تهران , میدان توحید ، خ طوسی ، پ 100 ، واحد 3
شنبه-پنجشنبه : 10:00 - 16:00

تزئین و دکور فضای باز یا باغ از اهمیت زیادی در دورهمی و مجالس ما ایرانی ها داراست . استفاده از تکنیک های گل آرایی مدرن و ساده با استفاده متد های روز اروپایی می تواند در درخشش بیشتر تشریفات و باغ شما کمک کند . گل آرایی باغ بخش مهمی از بار زیبایی مجالس را به دوش می کشد و در مجالس مختلف بوی گل میتواند برای درخشش هر چه بیشتر شما قسمت های مختلف باغ یا فضای باز شما را با خدمات گل آرایی باغ نوین و سبک منحصر به فرد اروپایی انجام دهد و شایان به ذکر است که تجربه چندین ساله در زمینه ی گل آرایی می تواند یک نکته و پوان مثبت باشد چرا که طراحی و دکوراسیون زیبا نیاز به تجربه و سلیقه دارد .

گل آرایی باغ هم دیگر از مهم ترین بخش های تشریفات است مخصوصا اگر شما در باغ یا فضای باز هستید چرا که یک گل آرایی دقیق و زیبا هنگام برگزاری مراسم شما به بهترین نحو کمک به خاطره انگیز شدن و در ذهن ماندن آن شب برای شما و کلیه ی مهمانان شما می شود . همچنین خدمات گل آرایی باغ بوی گل در تلاش است تا به بهترین نحو و پایین ترین قیمت شما را در مراسم هایتان راهنمایی کند و کمک به در اذهان ماندن کند و لبخند رضایت را به لبان شما بنشاند .

کل فضای باغ شما میتواند با طراحی بی نظیر پر از گل به سبک های اروپایی گل آرایی شود ولی قابل ذکر است که در زمان برگزاری مراسم ، همه گل هایی که در قسمت های مختلف باغ یا تالار پذیرایی فضای باز شما استفاده می شوند، از نظر رنگ، اندازه و طرح باید با یکدیگر همخوانی داشته باشندتا جذابیت داشته باشند . این نوع گل آرایی معمولا برای تزیین فضای بیرون یا باغ بکار می رود و هر چه زیباتر و دلبازتر طراحی و پیاده سازی شده باشد، لذت بیشتری را با دیگران شریک می شوید . خدمات گل آرایی باغ بوی گل آماده به خدمت است تا با بهترین طراحان فضای باز و همچنین خبره ترین گل آرایی که در این مجموعه آموزش دیده و طی پروژه های متعدد با بوی گل همراه بودند این لذت را به شما هدیه کنند .

خدمات گل آرایی باغ

تدارکات اروپایی

اگر در فکر یک عروس شاهانه هستید ، عروسی در باغ مناسب برای شماست . بیشتر سالن های عروسی به شکلی زیبا هستند اما شما می توانید با یک طراح عالی که دکراسیون را برای شما می چیند و گل آرایی بی نظیری را برای شما انجام می دهد آن مکان را تبدیل به مکان رویایی خود کنید .

حال ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که بهترین ایده های دکوراسیون و طراحی در فضای باز چیست ؟ خدمات گل آرایی باغ بوی گل با تجربه چندین ساله در این صنعت به جمع آوری این ایده ها پرداخته و حال می خواهد این تجربه را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما بگذارد و در صورتی که ابهام یا سوالی ماند می توانید با تماس گرفتن با کادر پشتیبانی بوی گل از آنان مشاوره بگیرید .

لوستر ها :

چه کسی به شما گفته که نمیتوانید در فضای باز لوستر آویزان کنید ؟ شما می توانید در بین گل آرایی های انجام شده لوستر حلق آویز کنید که این یک روش زیبا و برای ظرافت به عروسی و نورپدازی محیط در شب است . 

عروسی در چادر های تزیئینی زیبا :

اگر عروسی در فضای باز را تصور می کنید اما در صورتی که باران می آید ما به شما فانتزی بودن را پیشنهاد میکنیم که می توانید با استفاده از چادر های تزئینی پوششی را ایجاد کنید ، با داشتن سقف مصنوعی شما امکانات طراحی بالایی خواهید داشت.

گل های بزرگ مراسم برای محراب :

با چیدمان زیبای محراب در عروسی خود با استفاده از درسته گل های بزرگ زیبایی را به سمت خود بکشید ، نه تنها در عکس ها بلکه در زمان عروسی لوکس هستید و به راحتی این زیبایی را منتقل می کنید.

گل آرایی و نشانه گذاری برای خوش آمد گویی :

یکی دیگر از فواید عروسی در باغ این است که شما می توانید یک علامت استقبال با گل آرایی عالی در ورودی درب یا در ورودی پذیرایی قرار دهید . آن را با فضای سبز ساده نگه دارید یا آن را با گال آرایی پیچیدتری که پیرو پالت و تم های رنگی شما هست گل آرایی کنید ، در هر صورت بوی گل کاری می کند که مهمانان شما نتوانند چشم های خود را از این خوش آمد گویی دور کنند.

فن های کاغذی :

بیایید با فن های کاغذی رو به رو شوید چرا که عروسی در فضای باز تمی گرم است . تهیه یک تکه کاغذی در صندلی مهمانان خود مهربانی است که قطعا مهمانان به آن بی توجه نخواهند ماند . این کاغذ ها را به همراه درسته گل های بند انگشتی فانتزی برای مهمان قرار دهید و مهمانان را از کلیه اتفاقات با خبر کنید.

تاج ها :

برای استفاده از تاج های گل تزئینی نیازی به یک عروسی کریسمسی ندارید . تاج ها گل را از یک طبقه بالاتر در مراسم خود آویزان کنید یا آن ها را در کنار گل آرایی خوش آمد گویی خود براب استقبال گرم قرار دهید .

خدمات گل آرایی باغ عروسی خود را به بوی گل بسپارید .

خدمات گل آرایی باغ
اینستاگرام

ایده های گل آرایی باغ

علائم تخته یا گچ :

من فکر می کنم همه ی ما هم نظر باشیم که نوشتن روی تخته سنگ بخش مورد علاقه ما در حال رشد در مدرسه بود . اکنون می توانید از آن به عنوان دکور در عروسی خود استفاده کنید. میتوانید در کنار تابلوی خوش آمد گویی تخته ای قرار دهید و از مهمانان خود بخواهید یادگاری بر روی آن برای شما بنویسید .

نیمکت های مراسم :

صندلی های فردی و تکی برای معمولا برای عروسی ها در فضای باز یا باغ بهترین انتخاب است و دیگر تکراری شده ، بوی گل با شعار ایده ی نوین این جا از شما می خواهد که این تم قدیمی را عوض کنید و آن را با مابقیه وسایل تزئینی جا گذارید کنید . اینگونهه افراد بیشتری را نیز می توانید دعوت کنید .

بشکه های نوشیدنی ( در اصطلاح غربی به بشکه های شراب معروفند ) :

یکی دیگر از داغ ترین دکوراسیون عروسی های امروزی استفاده از بشکه های شراب است که بر روی آن ها گل قرار دارد. از این بشکه ها برای سرو نوشیدنی های خود استفاده کنید و می توانید این بشکه ها را بر روی میز ها یا حتی یک بشکه بزرگ را بر روی میز پذیرایی با گل آرایی عالی قرار دهید .

مبلمان سالن برای فضای باز :

یک ایده ی دیگر این است که از مبلمان کلاسیکی که برای منزل خود استفاده میکنید برای عروسی در فضای باز استفاده کنید . می توانید با همسرتان عکس هایی بگیرید که دای تنوع بیشتری باشند و همچنین مهمانان میتوانند در زمان خستگی بر روی آن استراحت کنند .

استفاده از وسایل دارای نوسان :

نوسانات ساده برای مثال تاب درختی می تواند یک عکس رمانتیک برای عروسی شما در فضای باز به ارمغان آورد . همچنین این به شما این امکان را میدهد تا در حین خستگی بر روی آن بشینید و از کودک درون خود نشاط و انرژی را هدیه بگیرید.

در صورتی که فرصت طراحی گل برای باغ خود را ندارید و به دنبال یک طراح عالی هستید حتما با بوی گل تماس بگیرید.

 

خدمات گل آرایی باغ