اولین دپارتمان خدمات سازمانی گل آرایی کشور عزیزمان
تهران , میدان توحید ، خ طوسی ، پ 100 ، واحد 3
شنبه-پنجشنبه : 10:00 - 16:00

گل آرایی ضریح

یکی از مهم ترین  اتفاق های زیبا در عید مبعث گل آرایی ضریح امامان عزیزمان است  چرا که همشیه برای نشان احترام گل آرایی عید مبعث برای ما اهمیت زیادی برخوردار بوده است  . دپارتمان گل آرایی بوی گل با بهره گیری از پرنسل آموزش دیده ، افراد زبده و با استعداد آماده ارایه خدمات گل آرایی ضریح و گل آرایی عید مبعث است چنانچه سازمان یا ارگان شما در این زمینه علاقمند به همکاری با ماست ، ما آمادگی هر نوع همکاری را داریم تا بتوانیم گل آرایی عید مبعث را بیش از پیش زیبا تر و با شکوه تر انجام دهیم .

گل آرایی ضریح
گل آرایی عید مبعث

گل آرایی کلان شهر ها و مساجد

ما با دارا بودن بیش از 100 گل آرا حرفه ای در کشور آمادگی ارایه خدمات گل آرایی در مساجد کشورمان هستیم . ما با استفاده از آخرین متد های گل آرایی اسلامی و ایرانی ، آمادگی همکاری را با تمامی ارگان ها و سازمان ها داریم و ضمانت می کنیم کار شما را به بهترین نحو ممکن انجام خواهیم داد . خدمات گل آرایی عید مبعث بوی گل شما را به خاص ترین مجموعه تبدیل می کند.

هدیه ویژه سازمانی

شاید قصد دارید به شخص خاصی این عید زیبا را تبریک بگویید چه چیز بهتر از یک سازه خاص که هدیه شما را خاص تر کند . ما بهره گیری از تیم سازه های اروپایی می توانیم یک هدیه خاص و منحصربفرد را برایتان آماده کنیم .

سازه های اروپایی اکثرا با استفاده از برگ های خاص و چوب و المان های محنصربفرد با عید مبعث ساخته می شود . در صورتی که علاقمندید یک هدیه سازمانی خاص را آماده کنیم هرچه زود تر با کارشناسان ما تماس بگیرید .

گل آرایی عید مبعث

به دنبال کار های آماده هستید ؟ به پیچ اینستاگرام ما سری بزنید

در صورتی که علاقه مندید یک هدیه از کار های آماده برایتان ارسال کنیم ، حتما سری به پیج اینستاگرام ما بزنید . ما در دپارتمان گل آرایی بوی گل مداوم در حال انجام نمونه کار های جدید هستیم  . برای مشاهده نمونه کار ها ، به پیج ایسنتاگرام بوی گل مراجعه بفرمایید .