اولین دپارتمان خدمات سازمانی گل آرایی کشور عزیزمان
تهران , میدان توحید ، خ طوسی ، پ 100 ، واحد 3
شنبه-پنجشنبه : 10:00 - 16:00

گل آرایی حنابندان

حنابندان یکی دیگر مراسم هایی است که یک الی دو شب قبل از مراسم عروسی برگزار می شود . در این مراسم که به میزبانی خانواده عروس است در ظرفی که دارای مقداری حنا و با گل آرایی تزیین شده است ، پایکوبی می کنند . لازم به ذکر است که خانواده داماد باید حنا را با تزیین گل برای خانواده عروس تهیه و هدیه دهند . ما با بهره گیری از سازه های مدرن و اروپایی ، گل آرایی حنابندون مراسم شما را به زیبایی هرچه تمام تر انجام می دهیم . با توجه به تجربه چندین ساله بوی گل در این زمینه می توانیم با توجه به سلیقه ی شما یک گل آرایی ایده آل برای شما انجام دهیم و شبی خاطره انگیز را برای شما بسازیم ، خدمات گل آرایی حنابندون بوی گل آماده است تا به شما مشاوره رایگان بدهد شما میتوانید همین الان با ما تماس بگیرید.

امشب حنا می بندیم دست و پا می بندیم ...

از آنجایی که می دانید حنا بندان یک سنت قدیمی بین همه ی مردمان است و می دانیم که حنا بندان هم شادی داره و هم غم ، شادی برای اینکه فردا ی آن یا دو روز بعد آن عروسی به پا می شود که همه منتظر آن هستند و غم هم بخصوص برای خانواده عروس است که آخرین شبی می شود که دخترشان در خانه پدر است ، اما خوب همه می دونیم که شادی مراسم بر بخش غم غلبه میکند .

خوب البته قابل ذکر است که حنا بندون امروزه جای خود را به مهمانی های گود بای مجردی داده ولی هنوز هم افرادی هستند که دوست دارند سنت های قدیمی پای بند باشند . پس برای گل آرایی حنابندان خود می توانید با سلیقه ی خود این کار را انجام دهید . خدمات گل آرایی حنابندان بوی گل میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

 

 

خدمات گل آرایی حنابندان