اولین دپارتمان خدمات سازمانی گل آرایی کشور عزیزمان
تهران , میدان توحید ، خ طوسی ، پ 100 ، واحد 3
شنبه-پنجشنبه : 10:00 - 16:00

گل آرایی ولنتاین

ولنتاین با عشق شناخته می شود و هر ساله بسیاری از زوجین برای این روز برنامه ای ویژه تدارک می بینند . ما نیز برای شما علاقه مندان به عشق خدمات گل آرایی ویژه ای را تدارک دیده ایم تا بتوانیم شریک عشقی خود را سورپرایز و سرشار از عشق کنید . ما با بهره گیری از آخرین متد های گل آرایی اروپایی و پرسنل آموزش دیده محصولات خاصی را برای شما آماده می کنیم  تا بتوانید به عنوان هدیه به همراه و یاور خود بدهید لذا یک تفاوت بزرگ با سایر خدمات دهندگان گل آرایی داریم !

ما ابتدا طراح گل هستیم و در نهایت گل آرا ( خدمات گل آرایی ولنتاین )

1- ما ابتدا طرح گل آرایی شما را طراحی می کنیم و ان را باب میل شما ، تقدیم می کنیم .

2- حال با استفاده از طرح کشیده شده ( این طرح  می تواند توسط شما نیز طراحی شده باشد ) آن را با تیم امکان سنجی مطرح می کنیم .

3- در صورت تایید قیمت و عملی بودن طرح ، همان را برای شما گل آرایی می کنیم در غیر این صورت با تغییراتی که امکان گل آرایی را فراهم کند یا قیمت را پایین تر کند آن را به شما تقدیم می کنیم .

4- در نهایت لبخند رضایت شما را از خدمات گل آرایی ولنتاین شاهد هستیم .

لازم به یادآوری است که تمامی پرسنل گل آرایی بوی گل زیر نظر مدرسه گل آرایی بوی گل و بهترین اساتید گل آرایی ایران آموزش دیده اند  .

 

گل آرایی ولنتاین
گل آرایی ولنتاین

خدمات گل آرایی ولنتاین به شکل مبتکرانه با محصولات آماده

در صورتی که فرصت طراحی گل را ندارید و به دنبال یک طرح آماده هستید حتما پیچ اینستاگرام بوی گل را دنبال کنید تا بتوانید از آخرین محصولات ما دیدن و آن را برای شریک زندگی خود تهیه کنید .

اینستاگرام
گل آرایی ولنتاین

تدارک یک سورپرایز بزرگ

دپارتمان گل آرایی بوی گل با داشتن صد ها پرسنل آموزش دیده با تکنیک های گل آرایی اروپایی آمادگی گل آرایی هرجایی که شما تشخیص بدهید را داراست .

ما این آمادگی را داریم که 0 تا 100 یک سورپرایز باورنکردنی را برای شریک زندگیتان انجام دهیم . بزودی پکیج های سورپرایز ما را می توانید از طریق اینستاگرام یا همین صفحه دنبال کنید .

در صورتی که مایل به استفاده از پکیج های ما نیستید اصلا مشکلی وجود ندارد ، ما دنبال استفاده از نظرات و صحبت های شما برای یک گل آرایی ، دقیقا مد نظر شما هستیم .

ما با توانایی ساخت انواع سازه های عشق می توانیم یک هدیه ماندگار و به یاد ماندنی را برای شریک زندگیتان فراهم کنیم . برای سفارش سازه  و سورپرایز می توانید با کارشناسان بوی گل تماس بگیرید .

برند ها چطور ، آن ها بیکار نشسته اند ؟

ما برای برند ها نیز برنامه ویژه ای داریم ، شما می توانید برای زوج های شرکتتان برنامه ای ویژه داشته باشید و با ارسال یک هدیه ویژه میزان وفاداری پرسنل خود به برندتان را افزایش دهید کافیست تاریخ تولد پرسنل شرکتتان را برای ما ارسال کنید تا ما در سر تاریخ برای زوج های خوشبخت سورپرایزمان را ارسال کنیم .

همچنین کسب و کار هایی به مانند مراکز تجاری یا هتل ها می توانند با ایجاد یک سازه عشق ، از هویت بصری برندشان ، یک جشن باشکوه را برگزار کنند .

در صورتی که به دنبال ایجاد نشاط و روحیه بهتر در مخاطبانتان دارید ، این بهترین گزینه است . برای سفارش کار با کارشناسان بوی گل در تماس باشید . خدمات گل آرایی ولنتاین در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد .

 

همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید و پروژه خود را برون سپاری کنید . ما آماده خدمت رسانی و انجام پروژه خدمات گل آرایی ولنتاین شما به نحو احسنت هستیم .