گل آرایی سالن عروسی یکی از ویژگی های مثبت سالن عروسی محسوب میشود که هر چقدر زیباتر انجام شود شبی به یاد ماندنی تر را به ارمغان می آورد . کاری که عروس خانم و آقای داماد می توانند انجام دهند این است که از قبل ایده هایی با خود به همراه داشته باشند و با دیدن مدل های گل آرایی عروسی ذهن خود را آماده کرده باشند و یا با مسئول گل آرایی سالن عروسی هم نظر پیش بروند.

چه مقدار هزینه برای گل آرایی سالن عروسی خود کنار گذاشته اید؟

 ورودی میهمانان

مطمئنا یکی از مسائل مهم در بحث گل آرایی سالن عروسی ، هزینه آن هست و شما نیاز دارید تا حد ممکن مقرون به صرفه هزینه کنید . از این باب با مسئول گل آرایی مبلغ مورد نظر خود را در میان بگذارید تا بتواند نسبت به هزینه کاری مورد پسند شما را انجام دهد .

زمان برگزاری عروسی را مشخص کنید .

زیبا جلوه دادن میز با استفاده از گل آرایی

یک مسئله ای که باید به آن دقت داشت زمان برگزاری عروسی شما است ، یعنی اینکه در چه ماهی و در چه فصلی قرار است بر پا شود. زیرا گل های مورد استفاده در گل آرایی سالن شما تحت تاثیر این موضوع قرار می گیرد . بعضی گل ها در برخی ماه ها فراوانی ندارد و ممکن است استفاده از آن ها باعث بالا رفت هزینه شما شود .

سالن عروسی

گل آرایی میز

آشنایی با فضای داخلی و فضای باز سالن عروسی یکی دیگر از عواملی است که روی نتیجه کار گل آرایی شما تاثیر می گذارد و هر چقدر آشنایی گل آرا با این مکان بیشتر باشد تاثیر مثبتی روی نتیجه  کار جلوه گر می شود .

مسیر ورود به سالن

تزیین سالن عروسی

گل آرایی حرفه ای این بخش باعث جلب توجه بیشتر میهمانان خواهد شد . همیشه بیشترین توجه را جلب می کند .

گل آرایی جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد

گل آرایی عروسی

گل آرایی این جایگاه باید با ظرافت و خلاقیت و دقت و هنر بالایی انجام شود و حاصل آن یک کار شیک و حرفه ای باشد زیرا تمامی عکس های یادگاری با میهمان ها و حتی بخشی از فیلم عروسی نیز در این مکان گرفته خواهد شد .

تعداد نفرات مهمان ها

گل آرایی جایگاه

گل آرایی عروسی

در ابتدای کار به گل آرا بگویید که چند نفر مهمان دارید تا او زمان بندی خود را به صحیح ترین شیوه انجام دهد و به تعداد میز های احتمالی اشغال شده کار گل آرایی را انجام دهد .

رنگ غالب عروسی خود را انتخاب کرده اید ؟

گل آرایی تالار عروسی

گل آرایی عروسی

ممکن است شما رنگ غالب یا به اصطلاح تم برای عروسی خود انتخاب کرده باشید این موضوع  و  البته رنگ  لباس عروس و داماد نیز از آن دست موضوعاتی است که باید  حتما به گل آرا خود اطلاع دهید تا گل های مورد نیاز را طبق رنگ غالب مجلس شما انتخاب کند .

استایل عروسی

گل آرایی و تزیین میز

گل آرایی عروسی

استایل عروسی خود را به کدام یک از  شیوه های زیر انتخاب کرده اید؟

ساده یا تجملاتی؟                                             پر هزینه یا کم هزینه ؟

جواب این سوال صد در صد به گل آرای شما کمک به سزایی خواهد کرد . زیرا می داند که تا چه حد باید از تنوع و تعداد گل ها استفاده کند .

اطلاعات شخصی که باید درباره انواع  گل با گل آرای خود در میان بگذارید .

گل آرایی میز میهمان

ممکن است عروس خانم و آقا داماد هر دو رویای تزیین سالن عروسی خود را با گلی خاص مد نظر داشته باشند . یا بخواهند گل های مورد علاقه خود را با گل آرا در میان بگذارند . یا حتی گل هایی که به آن ها علاقه ندارند و نمی خواهند که از آن گل ها استفاده شود باید به مسئول گل آرایی اطلاع دهند .

 

در نهایت در صورتی که به دنبال یادگیری هنر گل آرایی هستید ، می توانید از طریق آموزش گل آرایی که در مدارس گل آرایی تهران انجام می شود ، این هنر را فرا بگیرید . شاید باورش برایتان سخت باشد اما شما می توانید با حضور در مدرسه گل آرایی بوی گل ، کار های تشریفاتی عروسی خود را انجام دهید .

اما بنابر هر دلیلی اگر تمایل به یادگیری این هنر در آموزشگاه گل آرایی بوی گل را ندارید ، می توانید از طریق سفارش پروژه گل آرایی خود به موسسه بوی گل ، بهترین و با شکوه ترین گل آرایی در مجلس عروسیتان ، تجربه کنید . گل آرایی عروسی